Profigreenkeeper - Zakladanie trávnikov a projektovanie záhrad - Lajnovacie farby

e-shop

Prihlásenie

Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Video galéria

Náhodný obrázokRekonštrukcia jazierka (potom)

Lajnovacie farby

Farby na lajnovanie značky Bowgrass


Medzinárodne uznávané farby na lajnovanie Bowgrass sú šetrné k životnému prostrediu, koncentrované vodné roztoky farieb sú zložené tak, aby ponúkali výnimočné pokrytie a konzistenciu. Všetky druhy farieb znamenajú „jasnú bielu“, či už v koncentrovanej alebo zriedenej forme, sú zložené tak, aby ponúkali maximálnu priľnavosť k tráve.


Všetky značkovacie farby boli špeciálne vyvinuté pre použitie do GM5, GM10 a GMX. Značkovacie farby sú kompatibilné so všetkými ostatnými aplikátormi, ktoré sú v súčasnej dobe dostupné.


Supreme


fifaBowgras Supreme ponúka to najlepšie z vysoko kvalitných značkovacích koncentrátov. S viac ako 22 ročnými skúsenosťami v oblasti značkovacích koncentrátov, Supreme predstavuje vrchol vo výkone aj životnosti. Aj pri riedení 1:10 Supreme vytvára mimoriadne odolné a jasné línie. Avšak v prípade potreby je možne Supreme riediť v pomere 1:5, čo predstavuje neprekonateľnú prvotriednu kvalitu pokrytia, ktorá pokryje všetky predchádzajúce značenia. Ďalšou výhodou všestrannosti Supreme je významné znižovanie tak nákladov na skladovanie, ako aj na prepravu, pričom si udržiava vynikajúce pokrytie a výkon. Koncentrát Bowgrass Supreme zostáva preferovanou voľbou pre športové plochy s vysokým hodnotením tak v Spojenom Kráľovstve, ako aj v celej Európe, a bol úspešne použitý aj v Južnej Afrike na FIFA World Cup-e v 2010, kde mohla byť použitá jedine najlepšia značkovacia technológia.


Tabuľka špecifikácií:

Spôsob použitia: sprej
Balenie: 10 L
Objem palety: 66 x 10 l

Riedenie:
Preznačkovanie (znovu značkovanie): 1:8 (farba : voda)
Nové značkovanie: 1:5 (farba : voda)
Charakteristika: vysoká kvalita a pokrytie, jas, odolnosť voči dažďu

 


Super

 

superSuper je jednou z najpopulárnejších značkovacích farieb. Používa sa hlavne pri veľkých a menších športových asociáciách a združeniach. Vysoko kvalitný koncentrát Super je pripravený ponúknuť vynikajúci jas spolu s úžasnou životnosťou, čo sa ukázalo ako veľmi populárne vo Veľkej Británii a na medzinárodných trhoch. Farba je cenovo výhodná a má dlhotrvajúci účinok. Jedno balenie možno použiť až 10 krát. Super ponúka skvelý pomer riedenia a odolnosti voči dažďu, čo znižuje nutnosť každotýždňového značenia.Tabuľka špecifikácií:

Spôsob použitia: sprej
Balenie: 10 L
Objem palety: 66 x 10 l

Riedenie:
Preznačkovanie (znovu značkovanie): 1:7 (farba : voda)
Nové značkovanie: 1:5 (farba : voda)
Charakteristika: vysoko koncentrovaná, vysoký jas, odolnosť voči dažďu


Regular

 

regularJe navrhnutý tak, aby bola maximálne ekonomicky a hospodárne využitá úspornosť pri každotýždennom znovu lajnovaní. Je vyvinutý tak, aby ponúkol jasnosť a dažďu odolné čiary. Regular sa riedi v pomere 1:4 na plochy, ktoré si vyžadujú nové značenie, a 1:7 na plochy, ktoré sa preznačkovávajú. Obsahuje vysokú koncentráciou pigmentu. Regular ponúka špičkovú kvalitu v kombinácii s výnimočnou hodnotou a cenou.
Tabuľka špecifikácií:

Spôsob použitia: sprej
Balenie: 10 L
Objem palety: 66 x 10 l

Riedenie:
Preznačkovanie (znovu značkovanie): 1:7 (farba : voda)
Nové značkovanie: 1:4 (farba : voda)
Charakteristika: jas, odolnosť voči vode, trvanlivý koncentrát


Extra

 

extraExtra je ideálny na aplikáciu tam, kde životnosť, výkon a hospodárnosť sú hlavnými kritériami. Vysoký obsah živice zaisťuje, že akonáhle sa Extra použije, zostanú čiary jasné, konzistentné, a znesie väčšinu nepriaznivých poveternostných podmienok na dlhšiu dobu. Zvýšená odolnosť Extra výrazne znižuje frekvenciu opakovaného značenia. Extra je všeobecne uznávaný ako produkt vhodný pre klientov, ktorí si prajú použiť na značenie koncentrát, ktorý je vhodný ako pre striekanie sprejovou lajnovačkou alebo na aplikáciu valcovou lajnovačkou.


Tabuľka špecifikácií:

Spôsob použitia: sprej – valcový aplikačný stroj
Balenie: 10 L
Objem palety: 66 x 10 l

Riedenie:
Preznačkovanie (znovu značkovanie): 1:5 (farba : voda)
Nové značkovanie: 1:3 (farba : voda)
Charakteristika: jas, odolnosť voči vode, výnimočne trvanlivý koncentrát


Redimix

 

redimixTechnologicky vyspelá, farba pripravená na značenie s vysokým rozlíšením, jasnosťou, trvanlivosťou za použitia sprejovej lajnovačky alebo valcovej lajnovačky. Je k dispozícii aj v 1000 litrových kontajneroch. Redimix ponúka jednoduché, nákladovo efektívne riešenie.

Tabuľka špecifikácií:

Spôsob použitia: sprej – valcový aplikačný stroj
Balenie: 10 L – 1000 l
Objem palety: 66 x 10 l

Riedenie:
Preznačkovanie (znovu značkovanie): pripravená na použitie
Nové značkovanie: pripravená na použitie
Charakteristika: jas, odolnosť voči vode


Tónovacie pasty

 

Rad tónovacích pást bol špeciálne zostavený tak, aby sa ľahko rozptýlil do lajnovacích koncentrátov. Je k dispozícii v troch základných farbách – modrej, žltej a červenej. Tónovacie pasty sa dajú miešať tak, aby vytvorili komplexnú škálu farebných odtieňov.tonovacie pasty

 

V prípade záujmu más môžete kontaktovať emailom: asistent@profigreenkeeper.sk alebo na čísle 0908 716 007

4,743,191 návštev