Profigreenkeeper - Zakladanie trávnikov a projektovanie záhrad - Plifix

e-shop

Prihlásenie

Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Video galéria

Náhodný obrázokAerifikácia

Plifix

plifixPLiFiX je nový a rýchlo sa rozširujúci produkt predávaný na celom svete pre futbalové a rugbyové kluby, mestá, golfové ihriská, kempingy, zavlažovacie systémy, atď. a sú nainštalované na viac ako 200 000 športových plochách v Európe.

Značky PLiFiX ponúkajú revolučný nápad, ako jasne identifikovať všetky značky na trávniku jednoduchým, estetickým, diskrétnym a trvanlivým spôsobom (UV stabilizované a koseniu odolné vlákna zasadené do polykarbónovej pevnej skrutky). Ak ju raz pevne osadíte do pôdy, PLiFiX zostane na mieste aj počas normálnej údržby a starostlivosti o trávnik.


Na športové ihriská ponúkame sadu s 25 bielymi značkami PLiFiX na vyznačenie rohov, miesta na jedenástky, . . .

 

vymeranie

- Už viac nemusíte vymeriavať polohu lajnovacích čiar (Investícia vložená do značiek sa vám rýchlo vráti ak si zrátate čas strávený opakovanými vymeriavaniami. . . s PLiFiX značkami to urobíte raz a na niekoľko rokov.)


- možnosť lajnovania ľahkým a rýchlym spôsobom. Čas potrebný na lajnovanie bude kratší (iba spojíte PLiFiX značky so šnúrou);


- rozmery hracej plochy nebudú predmetom sporov, pretože ak raz správne vymeriate rozmery ihriska, miesta kopania penált, rohov . . . značky PLiFiX zaručia správnosť umiestnenia čiar.


- postrekovače nainštalované na hracej ploche sa už viac nepoškodia počas údržby trávnika, pretože ich umiestnenie môžete označiť modrými značkami (farba pre vodné zariadenia) , ktoré sú viditeľné aj z traktora (napríklad pri prevzdušňovaní trávnika).

 

plifix

.

Vygenerované za: 0.08 sekúnd
4,743,251 návštev