Profigreenkeeper - Zakladanie trávnikov a projektovanie záhrad - Vertikutátor, Scarifikátor

e-shop

Prihlásenie

Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Video galéria

Náhodný obrázokPílenie v sťažených podmienkach

Vertikutátor, Scarifikátor

 

scarifikátorVertikutátor 500SVG bol vyvinutý tak, aby zabraňoval vrstveniu suchej trávy a zabezpečil hlbšie prenikanie vody, vzduchu a výživy ku koreňovým systémom.


Tento silný vertikutátor vysokej kvality, ktorý je poháňaný motorom Subaru Robin s výkonom 6 koní jazdí na základe dvoch hlboko drážkovaných klinových remeňov. Je schopný vykonávať množstvo úloh vďaka rýchlej a jednoduchej výmene valcov.


Šasi vertikutátora Protea 500SVG je vyrobené z pevnej zliatiny tvrdého hliníka, na ktorú je priamo upevnený motor a valce, a tak vytvárajú extrémne pevnú sústavu. Každé zo štyroch kolies, ktoré sú vsadené do vymazaných ložísk ihlových valcov sú vybavené škrabkou na kolieska. Majú nezávislé nastavovanie výšky, ktoré umožňuje rozrývanie pod určitým uhlom, čo je jedinečné pre stroje tohto typu.


Prevádzka je veľmi jednoduchá: chod dvojitého klinového pása spúšťa jediná páka, ktorá uzamyká kolesá klinových remeňov na poháňanie valcov. Bezpečnostné tlačidlo je pohodlné, nepodlieha únave materiálu a nezavadzia. Silný motor Subaru zabezpečuje vysoký krútiaci moment na zvládnutie najťažších prác. Rýchlosť motora sa dá meniť počas prevádzky stroja.


Štyri výmenné valce ktoré sa jednoducho upevňujú na svoju pozíciu, je možné vymeniť v priebehu niekoľkých minút, čím sa zabezpečí umiestnenie bez rizika nesprávneho nasadenia.


Protea 500SVG je ideálne multifunkčné zariadenie pre profesionálnych, groudsmenov a greenkeeprov a firmy starajúce sa o trávniky za veľmi atraktívnu cenu.

 

 

4 typy výmenných valcov:

 

a valecVertikutačný valec s výbežkovitými čepeľami nastavený ako štandard, určený pre trávniky na odstránenie suchej trávy.

 

 

 

 

 

 

b valecDoplnkový klincový rozrývací valec vybavený 95 pevnými oceľovými klincami na agresívnu úpravu a odstránenie poškodených tráv.

 

 

 

 

 

 

c valecDoplnkový vyčesávací valec špeciálne navrhnutý na odstránenie tráv vo vrchných vrstvách.

 

 

 

 

 

 

 

d valecScarifikačný valec s možnosťou hlbokého rezania (až do 38 mm) na zabezpečenie kompaktnosti a úpravy povrchu drenáže s minimálnym vplyvom na hraciu plochu.

 

 

 
Vlastnosti:


Pracovná šírka: 45 cm

Hĺbka rezu: do  3,8cm


Výška:             92cm

Dĺžka:             117cm

Šírka:               77cm

Váha:               65kg

.

Vygenerované za: 0.04 sekúnd
4,743,193 návštev