Profigreenkeeper - Zakladanie trávnikov a projektovanie záhrad - Projektovanie záhrad

e-shop

Prihlásenie

Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Video galéria

Náhodný obrázokZáhrada Feng Šuej

Projektovanie záhrad

Projektovanie záhrady

1. krok

Obhliadka a zistenie skutočného stavu v akom sa pozemok nachádza. Oboznámenie sa s požiadavkami majiteľa. Zameranie, nafotenie pozemku a zakreslenie hlavných rozvodov v zemi. Na základe požiadaviek investora vypracovanie skice.

2. krok

Oboznámenie majiteľa s náčrtom, odsúhlasenie návrhu a jednotlivých častí záhrady chodník, terasa, trávnik, jazierko, vresovisko, skalka, mobilná zeleň, etc. Dohodnutie zmien a úprav v náčrte.


3. krok

Po odsúhlasení štúdie sa vypracuje osadzovací plán a sprievodná dokumentácia. Zákazník sa rozhodne, či si realizáciu urobí sám, alebo túto činnosť prenechá špecializovanej firme.


4. krok

Pokiaľ sa klient rozhodne pre realizáciu na kľúč vypracujeme rozpočet úpravy. Po vzájomnej dohode a zosúladení termínov príde k realizácii projektu. Po skončení prác sa odovzdá dielo aj so zárukou klientovi.

5. krok

Investor môže využiť naše služby a prenechať starostlivosť o svoju záhradu počas celého roka na nás, alebo sa bude venovať údržbe záhrady sám.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na adrese: asistent@profigreenkeeper.sk
Cenník projekčných prác


U nás máte záruku, že ceny za projekt na nevyšplhajú do závratných výšok. Sami si dokážete vypočítať cenu projektu podľa rozlohy riešeného pozemku. K cene projektu účtujeme dopravné náklady 0,33,-€/km.

Plocha m2

Cena za projekt

200

190,-€

201-400

290,-€

401- 600

390,-€

601 -800

490,-€

801-1000

590,-€

1000 a viac

individuálne.

Vygenerované za: 0.03 sekúnd
4,743,202 návštev