Profigreenkeeper - Zakladanie trávnikov a projektovanie záhrad - Záhradná technika - Požičovňa

e-shop

Prihlásenie

Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Video galéria

Náhodný obrázokZáhrada Bratislava

Záhradná technika - PožičovňaPrečo kupovať nové, keď si u nás vybrané stroje môžete zapožičať!

Ponúkame na prenájom záhradnú techniku.

Pondovac 3
Ľahko ovládateľný jazierkový vysávač s automatickým spínaním. Bez Problémov vysaje nečistoty do veľkosti 10 mm, riasy, bahno, odumreté rastliny a zvyšky lístia. Pondovac 3 umožňuje permanentné a účinné odsávanie nečistoty a kalu z rybníka Dva rovnako veľké valce sú striedavo plnené a znovu vyprázdňované. Pomocou dvoch dopravných valčekov je umožnený hravo jednoduchý pohyb. Sada obsahuje trysku na vláknité riasy, trysku na vysávanie dna, predĺženie sacej trubky, sklápaciu prepravnú rukoväť, sieťku na zachytávanie nečistoty.

 

 

EdgeGuard de luxe
Hnojenie trávnikov, obzvlášť na väčších plochách vyžaduje kvalitnú aplikačnú techniku. Rovnomerné rozmiestnenie častíc hnojiva v trávniku je predpoklad pre jeho vyrovnaný rast a vyvážený farebný aspekt.

 • Rýchlosť rotačného rozmetadla a s presnosťou rozmetadla Drop sperader
 • EdgeGuard de luxe má ochranný systém – ochranný kryt, ktorý pri aktivácii zabráni rozmetaniu hnojív na okolité rastliny, cesty a chodníky
 • Zásobník na Scotts hnojivá cca 10 kg
 • Kolesá „Premium “ / šírka 23 cm/ s ľahkou gumou umožňujú ľahšie riadenie rozmetadla.
 • Pohodlná rukoväť s praktickou kontrolou pohodlného a nenáročného použitia.
 • Inštalácia On/Off akcie ( zapnutie a vypnutie) zabraňuje strate produktov a umožňuje presnú aplikáciu.
 • Rukoväť z trváceho materiál

 

Easy hand

 • Aplikátor pre konečného spotrebiteľa, určený na hnojenie menších trávnych plôch.
 • Možno ho použiť aj na dosev tráv a aplikáciu posypovej soli
 • Veľkosť zásobníka cca 2 kg.

 


Plotostrih


Plotostrih HE 700 je určený k zastrihávaniu živých plotov a podobných rastlinných kultúr. Extrémne výkonný, s lištou 64,5 cm, možno strihať konáre o priemere až 24 mm.

 

 

Vertikutátor
Výkonný benzínový vertikutátor s 3 kW motorom Briggs & Stratton. Tento stroj vám ošetrí trávnik dokonale a to najmä vďaka valcu, na ktorom je 34 vertikutačných nožov a 30 pružín, ktoré dotvárajú dôkladnejšiu a ohľaduplnejšiu vertikutáciu. Aj napriek robustnému šasi, ktoré je vyrobené z kvalitnej ocele sa dá vertikutátor jednoducho zložiť a ľahko uskladniť. Pevné, odolné umelohmotné kolieska sú uložené v guľkových ložiskách. Hĺbka vertikutácie sa dá nastaviť plynule - centrálne aj počas jazdy. Nože odstránia trávnu plsť z trávnika a prerežú trávne výhonky – pružiny ju dodatočne dôkladne vyčešú. Stroj je určený na veľké trávnaté plochy s rozlohou do 2000 m2. Dokonalá starostlivosť o váš trávnik. Stroje- vertikutátory majú na valcoch špeciálne nože, ktoré sa zarezávajú do vášho trávnika a tým ho:

 • prevzdušňujú a umožňujú tak tráve lepšie dýchať a lepšie príjimať vlahu
 • prerezávajú a umožňujú tak tráve sa lepšie rozrastať (hustnúť)
 • čistia tak, že vyhrabávajú nielen z povrchu, ale hlavne z hĺbky nepriepustnú trávnu plsť (stará tráva, burina, mach, odumreté časti rastlín, dokonca aj kamienky), ktorá zabraňuje tráve sa rozrastať, hustnúť, vyživovať,..
 • vyrovnávajú tak, že nerovnosti (hrby) zrovnajú na úroveň nižšieho terénu

 

Štrbinový aplikátor SS-2

 


aplikator

 

Rám a násypka z nerezovej ocele poskytujú vynikajúcu trvanlivosť a odolnosť proti korózii. Veľké pneumatiky zabezpečujú ľahké používanie. Široké ergonomické riadidlá sú odolné. Držadlá uľahčujú manipuláciu pri nakladaní a vykladaní. Násypka s kapacitou 46l, pracovný záber až 91 cm, presné nastavenie množstva hnojiva, možnosť použitia aj na osivo a piesok.

 

 

Ručný aerifikátor

 

 

rucny aerifikator

Je šikovný zásluhou svojho jednoduchého dizajnu, toto náradie je jedinečné vďaka svojmu zberaču, ktorý zachytáva vylúpnuté časti pôdy, ktoré padajú do vnútra cez päť vymeniteľných dutých hrotov, nezanecháva žiadny neporiadok, ktorý by sa musel upratať. Hroty aerifikátora na vylupovanie jadier môžu byť nahradené plnými hrotmi.

 

 

Aerifikátor Sisis

 

 

sisis aerifikator

 

Aerifikáror Sisis Vám pomôže dostať vzduchu, kde ho budete potrebovať. Zhutnenie pôdy znižuje fyzickú kondíciu rastlín a trávnika, ktorá sa pomaly obmedzuje množstvo vzduchu v pôde. Chôdza, hranie a kosenie, rovnako ako dažďové zrážky prispievajú k utuženie pôdy. Korene potrebujú kyslík k rastu. Menej vzduchu alebo vody, zamedzuje dobrej kondícii. Výsledkom je slabší, redší trávnik a rast burín. Aerifikátor Sisis má kvalitný benzínový motor Briggs Stratton s výkonom 3,5 hp, šírka pracovného záberu je 30 cm. Stroj sa ľahko ovláda.


Kompresor Stark

 

 

kompresor

 

Výkonný jednovalec mazaný olejom s prevádzkovým tlakom 8 barov. Možnosť regulácie prevádzkového tlaku podľa potreby. 24 litrová tlaková nádrž. Ľahká manipulácia vďaka kolieskam.

 

 

Teplovzdušná pištoľ Makita


 

makita


Mimoriadne ľahká pištoľ na sušenie, rozmrazovanie a odstraňovanie starých lakov. Lepenie hranových pások, zmršťovanie zmršťovacích hadičiek atď. Motor leží kolmo oproti hlavnému prúdu vzduchu a je tak chránený pred znečistením. Termostat na ochranu proti prehriatiu. Nešmykľavá rukoväť a integrovaná odkladacia opierka. Praktické balenie s 3 dýzami v kufríku. Možnosť regulácie dvoch teplotných stupňov 350 °C a 500 °C. Nízka hmotnosť 0,58 kg.


Toro Snehová fréza CCR2450


frezaEfektívna fréza určená na odpratávanie snehu s dlhších ciest, chodníkov a väčších plôch so spevneným podkladom. Poradí s aj s mokrým snehom. Fréza má 2-taktný motor s výkonom 5 koní a sneho dokáže odhodiť do vzdialenosti 9 metrov. Možnosť ovládania smeru odhodu. Važi iba 32 kg.

 

 

Husqvarna ST 121E

 

freza hsq

 

 

Kompaktná a výkonná 1- stupňová fréza s pracovnou šírkou 54 cm. Ľahko sa s ňou manipuluje a vďaka otočnému vyhadzovaciemu komínu možno jednoducho zmeniť smer vyhadzovania snehu. Fréza ja vybavená silným motorom s elektrickým štartovaním. LED osvetlenie umožňuje pracovať i za tmy. Hmotnosť 42 kg.

 

 

Záhradný valec

 


zahradny valec

 

 

 

Zaťahovacia sieť


zatahovacia siet


Ručne vyrábaná oceľová sieť je z pozinkovaného materiálu dodáva sa spolu  s reťazou na ťahanie, či už ručne alebo za traktorom. Určená je zapracovanie piesku po pieskovaní, zdvihnutie uležanej trávy pred kosením, finálnu príprava pôdy pred výsevom, prípadne pri výseve. Možnosť použitia na tvarovanie – dorovnávanie terénu, na rôznych povrchoch ako napríklad antuka, piesok, hlina, škvára. Dá sa použiť aj na umelých trávnikoch. Po použití sa rýchle zroluje a ľahko skladuje.

 

 

 

Zmluva o prenájme (na stiahnutie)Cenník


Stroj

Sadzba za deň

Záloha

Vertikutátor Honda

40,- €

330,-€

Jazierkový vysávač OASE

30,- €

130,-€

Rozmetadlo Edge Guard de Luxe

15,- €

66,-€

Rozmetadlo na hnojivo Easy Hand

3.5,- €

Plotostrih HE 700 Laser

15,- €

33,-€

Štrbinový aplikátor SS-2

15,- €

330,-€

Ručný aerifikátor

15,- €

50,-€

Aerifikátor Sisis

99,- €

330,-€

Kompresor Stark

8,- €

80,-€

Teplovzdušná pištoľ Makita

8,- €

80,-€

Snehová fréza Toro CCR 2450

30,-€

330,-€

Snehová fréza Husqvarna ST 121E 30,-€ 330,-€
Zaťahovacia sieť 15,-€ 200,-€
Záhradný valec 50 kg 5,-€ 30,-€

.

Vygenerované za: 0.03 sekúnd
4,743,260 návštev