Unikátna lajnovačka IGO + Impact XP
Pridal admin dňa May 12 2013 21:40:15
IGO lajnovacka Výnimočnosť lajnovania spočíva v unikátnej tryske lajnovačky s kombináciou farby Impact XP.


Tryska zabezpečuje maximálne pokrytie listov.Atomizácia farby v dôsledku použitia špeciálne navrhnutej trysky vytvára menšiu veľkosť kvapiek. Menšie častice dokážu pokryť väčšiu plochu trávnych stebiel, a tým aj lepšie pokrytie na celom ihrisku. Jemnejšia veľkosť častíc tiež znamená, že lepšiu odolnosť proti vode. 

 


Podrobné novinky

Výhody farby Impact XP


Farba pripravená na okamžité použitie


Žiadne odlievanie


Žiadne miešanie


Minimálne čistenie


Úspora vody


1 liter farby stačí na opätovne preznačenie ihriska


Povrch trávnika je suchý už po 10 minútach od aplikáciequeenPo komplexnom a rozsiahlom programe výskumu a vývoja teraz ponúkame na Slovensku novú dimenziu lajnovania  s unikátnou lajnovačkou IGO spolu s farbou Impact XP, ktorá je Víťazom Kráľovského ocenenia za inovácie za rok 2011.

Toto kráľovské ocenenie pre podnikateľov je vysoko prestížne ocenenie a je udelené, iba pre vynikajúco úspešné podniky s pozoruhodými výsledkami v Spojenom kráľovstve a to v kategóriách inovácie, medzinárodný obchod a trvalo udržateľný rozvoj.

Ceny sú každoročne udeľované jej veličenstvom kráľovnou a sú určené len pre najvyššie dosiahnutú úroveň v danej kategórii. Najvyššie vyznamenanie môžu podniky získať po zhodnotení porotou a uznaní vysokej úrovne, víťazi tohto ocenenia dostanú samozrejme aj celosvetové uznanie.

 

Pozrite si videá v našej videogalérii.

 

Informácie mailom  na asistent@profigreenkeeper.sk alebo telefonicky 0908 716 007