Bowdry
Pridal admin dňa November 28 2011 21:46:15
valecNapriek tomu, že tohtoročná jeseň bola na zrážky veľmi skúpa, môže sa stať, že nám to počasie vynahradí na jar a zrážok bude viac ako by sme si želali. Jeden zo spôsobov ako sa zbaviť prebytočnej vodu z trávnatých povrchov je jej okamžité odstránenie, aby neprichádyalo k rozmočeniu trávnantých povrchov. Ponúkame Vám novinku na našom trhu.


Bowdry je revolučný stroj na vysúšanie povrchov vytvorený špeciálne na účinné a efektívne odstraňovanie stojacej vody z rôznych povrchov.Bol ocenený ako produkt milénia Britskou radou pre desing, Bowdry ponúka ľahké, silné a cenovo dostupné riešenie, ktoré zaistí hrateľný povrch aj v situáciách, kedy by stojatá voda zabránila použiť športovú plochu.


Podrobné novinky
Bowdry vyzbiera až 60 litrov vody v priebehu minúty, vzhľadom k tomu, že je ľahký jednoducho sa používa a dobre sa skladuje.

Bowdry obsahuje odolný molitanový valec, ktorý výborne pohlcuje vodu a nepoškodzuje trávnik. Integrovaný zásobník zbiera prebytočnú vodu, z ktorého sa potom ľahko vypúšťa vďaka ventilu na spodnej strane zásobníka.

 

Valec Bowdry je po dodaní okamžite pripravený na použitie, stačí rozbaliť, nastaviť dĺžku rukoväte a môžete ísť.


Valec je určený na rôzne športové plochy a povrchy :


Golf – greeny, fairwaye, trénigové plochy, teečka


Futbal – hlavné a tréningové plochy, umelé trávniky


Tenis – trávnikové plochy, tvrdé povrchy


Atletika – dráhy a bežecké ovály


Kúpaliská, kryté bazény – šatne a okolie bazénov


Parkoviská, autoumyvárne

 

 

Video valca si možete pozrieť v sekcii videogaléria.