Osvetlenie záhrad
Pridal admin dňa March 02 2011 20:53:21

osvetlenie zahradyBez svetla nemôžeme vidieť svet, v ktorom žijeme. Svetlo je nevyhnutné v interiéroch aj exteriéroch. Svetlo môže byť praktické a núti nás cítiť sa bezpečnejšie. Je pohodlnejšie byť tam, kde je svetlo, napríklad v uliciach, na chodníkoch a cyklistických trasách. Atmosféru, ktorú prináša svetlo je dôležitá pre mnoho ľudí. Príjemné je tráviť letné večery na záhrade alebo na terase s rodinou alebo s priateľmi obzvlášť, ak osvetlenie je správne. Úlohou záhradného osvetlenia je umocniť príjemnú atmosféru v záhrade.Prinášame Vám exkluzívne inovatívne osvetlenie LED technológiou. Led svetlá predstavujú v súčasnosti najperspektívnejšiu oblasť svetelných zdrojov. Svetelné diódy sa začínajú stále viac používať všade tam, kde ich vinikajúce vlastnosti prispievajú k efektívnemu využitiu svetla pri maximálnej bezpečnosti. Aplikujú sa aj vo všeobecnom osvetľovaní, kde sa stávajú pravou alternatívou ku konvenčným osvetľovacím prostriedkom.Podrobné novinky

Aké sú výhody led technológie?Nami inštalovaná značka IN-LITE sa zameriava na dosiahnutie technickej dokonalosti vo svojom vybavení. Nie nadarmo dostanete 5 - ročnú záruku na konštrukciu a montáž všetkých LED osvetlení pri nákupe in-lite systému.

V nasledujúcich riadkoch sa dozviete aké svetlá môžete mať vo svojej záhrade.

Malé svetlo sa používa, keď sa vyžaduje nízka intenzita svetla, s maximálnym dosahom 1,5 metra. Svietidlá s malým svetlom sú k dispozícii v integrovanej alebo solitérnej podobe a je možné ich osadiť aj do múrov. Svetlá s malou svietivosťou sú vhodné pre značenie vodorovných vonkajších plôch ako sú cesty, príjazdové cesty, chodníky, terasy alebo ohraničenie jazierok, rybníkov, bazénov a vertikálnych plôch ako sú hranice múrikov, schodov, lavičiek alebo plotov.

Stredné svetlá môžete použiť, ak budete potrebovať o niečo vyššiu intenzitu svetla. Stredné svetlo má dosah 1,5 až 3 m, tak isto sú dostupné v integrovanej a solitérnej podobe. Používajú sa na osvetľovanie objektov, ako sú sochy, kríky, malé stromy, záhradné múry a ploty.


Veľké svetlo má minimálny dosah 3 metre a je používané, keď sa vyžaduje vysoká intenzitu svetla. Svietidlá s veľkým svetlom sú k dispozícii vo forme malého svetelného reflektora. Tieto prípravky sú vhodné pre osvetľovanie objektov, ako sú vonkajšie múry, veľké sochy, kríky alebo stromy.