Profigreenkeeper - Zakladanie trávnikov a projektovanie záhrad - Novinky

e-shop

Prihlásenie

Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Video galéria

Náhodný obrázokPílenie stromov

Novinky

Vretenové kosačky PROTEA

fifa logoSpoločnosť PROTEA je popredný svetový výrobca profesionálnych strojov na údržbu trávnikov v Južnej Afrike. Jej výrobky sa používajú v každom meste Južnej Afriky, na všetkých regionálnych prvotriednych kriketových ihriskách, v takmer každom ragbyovom klube, na mnohých golfových ihriskách a futbalových štadiónoch. 914HD, 36 palcová (91,5-centimetrová) kosačka učená pre veľké plochy, je oficiálna štandardná ihrisková kosačka pre Juhoafrickú futbalovú asociáciu (SAFA).

· admin dňa January 25 2010 22:46:04 · Čítajte viac · 3618 Prečítané · Vytlačiť
Záhradné jazierko v zime

ice freeV zime, počas mrazov sa vytvorí na hladine tenký ľadový povrch, ktorý so silnejúcim mrazom zosilňuje aj svoju hrúbku. Vďaka tomu neprichádza k styku vody so vzduchom, pretože ľadová vrstva je perfektne tesná a zabraňuje styku vody so vzduchom. Z tohto dôvodu dochádza k dvom veciam, kvôli ktorým je dôležité vykonať zazimovanie záhradného jazierka.

· admin dňa January 06 2010 21:23:58
Čítajte viac · 4844 Prečítané · Vytlačiť
Výstavba privátnych greenov

Patovanie patrí medzi najdôležitejšiu časť hry pri golfe. Aj skúsení svetoví golfisti občas pokazia svoju inak dokonalú hru v závere, pri patovaní. Privátny golfový green je teda ideálny spôsob ako si trénovať túto dôležitú časť hry v domácich podmienkach. Súkromný green môže slúžiť nielen na tvrdý tréning, ale aj na hru a zábavu s priateľmi.· admin dňa January 02 2010 23:47:34
Čítajte viac · 3022 Prečítané · Vytlačiť
Štiepkovač - Tiger Speed

stiepkovacPre nadchádzajúcu  jesennú sezónu sme rozšírili ponuku o unikátny štiepkovač Tiger Speed.  Niekoľko informácií a video si môžete prezrieť nižšie, viac informácii o výrobku sa môžete dozvedieť v sekcii eshop.
· admin dňa September 11 2009 22:50:34
Čítajte viac · 6898 Prečítané · Vytlačiť

.

Vygenerované za: 1.35 sekúnd
4,706,517 návštev