Profigreenkeeper - Zakladanie trávnikov a projektovanie záhrad - Novinky

e-shop

Prihlásenie

Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Video galéria

Náhodný obrázokAerifikácia

Novinky

Vretenové kosačky PROTEA

fifa logoSpoločnosť PROTEA je popredný svetový výrobca profesionálnych strojov na údržbu trávnikov v Južnej Afrike. Jej výrobky sa používajú v každom meste Južnej Afriky, na všetkých regionálnych prvotriednych kriketových ihriskách, v takmer každom ragbyovom klube, na mnohých golfových ihriskách a futbalových štadiónoch. 914HD, 36 palcová (91,5-centimetrová) kosačka učená pre veľké plochy, je oficiálna štandardná ihrisková kosačka pre Juhoafrickú futbalovú asociáciu (SAFA).

· admin dňa January 25 2010 22:46:04 · Čítajte viac · 3642 Prečítané · Vytlačiť
Záhradné jazierko v zime

ice freeV zime, počas mrazov sa vytvorí na hladine tenký ľadový povrch, ktorý so silnejúcim mrazom zosilňuje aj svoju hrúbku. Vďaka tomu neprichádza k styku vody so vzduchom, pretože ľadová vrstva je perfektne tesná a zabraňuje styku vody so vzduchom. Z tohto dôvodu dochádza k dvom veciam, kvôli ktorým je dôležité vykonať zazimovanie záhradného jazierka.

· admin dňa January 06 2010 21:23:58
Čítajte viac · 4868 Prečítané · Vytlačiť
Výstavba privátnych greenov

Patovanie patrí medzi najdôležitejšiu časť hry pri golfe. Aj skúsení svetoví golfisti občas pokazia svoju inak dokonalú hru v závere, pri patovaní. Privátny golfový green je teda ideálny spôsob ako si trénovať túto dôležitú časť hry v domácich podmienkach. Súkromný green môže slúžiť nielen na tvrdý tréning, ale aj na hru a zábavu s priateľmi.· admin dňa January 02 2010 23:47:34
Čítajte viac · 3036 Prečítané · Vytlačiť
Štiepkovač - Tiger Speed

stiepkovacPre nadchádzajúcu  jesennú sezónu sme rozšírili ponuku o unikátny štiepkovač Tiger Speed.  Niekoľko informácií a video si môžete prezrieť nižšie, viac informácii o výrobku sa môžete dozvedieť v sekcii eshop.
· admin dňa September 11 2009 22:50:34
Čítajte viac · 6916 Prečítané · Vytlačiť

.

Vygenerované za: 8.85 sekúnd
4,743,227 návštev