Profigreenkeeper - Zakladanie trávnikov a projektovanie záhrad - Novinky

e-shop

Prihlásenie

Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Video galéria

Náhodný obrázokRozšírenie súkromného greenu

Vitajte

Zaoberáme sa komplexnou starostlivosťou o trávniky počas celej sezóny. Našou doménou sú okrasné záhrady v súkromných rezidenciách, zároveň sa staráme aj o trávnaté plochy a okolia firiem. Zabezpečujeme individuálne údržby záhrad na požiadanie zákazníka a jednorázové údržby celej plochy trávnika. Zároveň vypracovávame projekty záhrad a ich realizáciu na kľúč. Vykonávame pokládku, vysievanie, dosev, vertikutáciu a aerifikáciu trávnikov. Strihanie a tvarovanie živých plotov. Výstavbu, rekonštrukciu a čistenie jazierok. Zabezpečujeme odborné arboristické práce ako: prehliadka a posúdenie zdravotného stavu stromov, inventarizácia, oceňovanie, zdravotný, redukčný a výchovný rez stromov. Dynamické kotvenie korún stromov, hnojenie stromov a odstraňovanie náletových drevín. V našom e-shope ponúkame široký sortiment hnojív, osív, jazierkovej chémie.

Novinky

Zásobník na drevo

zasobnik na drevo Prinášame vám elegantný zásobník na drevo. Je vyrobený zo žiarovo pozinkovanej siete o veľkosti ôk 10 x 10cm v tvare osemuholníku s priemerom 190 cm. Je na ňom pripevnená pozinkovaná strecha o priemere 220 cm a výška je 245 cm.


Má štyri plniace otvory, ten najväčší spodný veľkosť 70 x 50 cm , horný otvor veľkosť 50 x 40cm. Protiľahlá strana, spodný otvor 50 x 30 cm a horný otvor 50 x 40 cm.


Obsah zásobníku je 6,6 priestorových metrov, čo odpovedá uskladneniu cca 5 m3 ukladaného dreva.


Pretože je žiarovo pozinkovaný je životnosť viac ako 50 rokov.


K položeniu na záhrade, pozemku, terase apod. potrebuje priestor o veľkosti 4 m2.


Pokiaľ si ho zakúpite získate najbezpečnejší skladovací priestor na kálané drevo a nemusíte mať obavy o bezpečie vašich blízkych.

 

Objednať si ho môžete v našom eshope, mailom na adrese asistent@profigreenkeeper.sk alebo telefonicky na čísle 0908 716 007

· admin dňa November 03 2013 23:06:59 · Vytlačiť
Unikátna lajnovačka IGO + Impact XP
IGO lajnovacka Výnimočnosť lajnovania spočíva v unikátnej tryske lajnovačky s kombináciou farby Impact XP.


Tryska zabezpečuje maximálne pokrytie listov.Atomizácia farby v dôsledku použitia špeciálne navrhnutej trysky vytvára menšiu veľkosť kvapiek. Menšie častice dokážu pokryť väčšiu plochu trávnych stebiel, a tým aj lepšie pokrytie na celom ihrisku. Jemnejšia veľkosť častíc tiež znamená, že lepšiu odolnosť proti vode. 

 

· admin dňa May 12 2013 21:40:15
Čítajte viac · 3673 Prečítané · Vytlačiť
Bowdry
valecNapriek tomu, že tohtoročná jeseň bola na zrážky veľmi skúpa, môže sa stať, že nám to počasie vynahradí na jar a zrážok bude viac ako by sme si želali. Jeden zo spôsobov ako sa zbaviť prebytočnej vodu z trávnatých povrchov je jej okamžité odstránenie, aby neprichádyalo k rozmočeniu trávnantých povrchov. Ponúkame Vám novinku na našom trhu.


Bowdry je revolučný stroj na vysúšanie povrchov vytvorený špeciálne na účinné a efektívne odstraňovanie stojacej vody z rôznych povrchov.Bol ocenený ako produkt milénia Britskou radou pre desing, Bowdry ponúka ľahké, silné a cenovo dostupné riešenie, ktoré zaistí hrateľný povrch aj v situáciách, kedy by stojatá voda zabránila použiť športovú plochu.

· admin dňa November 28 2011 21:46:15
Čítajte viac · 3692 Prečítané · Vytlačiť
Nový spôsob zatrávnenia

porovnanie vysevuSpôsob ako zatrávňovať strmé plochy a miesta, kde sa ťažko dostáva mechanizácia je jednoduchý, treba použiť správnu technológiu. Jednou z možností je použiť zatrávňovaciu geotextíliu Futex. Futex je ekologický produkt vhodný pre zatrávňovanie aj horizontálnych plôch, ako aj strmých, problematických svahov pri dopravných a vodohospodárskych stavbách. Použiť ho možno aj na golfových ihriskách a strešných záhradách. Biotextília sa v pôde v priebehu 24 mesiacov úplne rozloží a zostáva založený trávny koberec. Pre široké spektrum použitia je táto technológia na západ od našich hraníc veľmi obľúbená a často používaná. Výsledky môžete vidieť na obrázku. V ľavo použitie textílie v pravo klasický výsev.

· admin dňa September 29 2011 12:16:00
Čítajte viac · 5253 Prečítané · Vytlačiť
Ponuka vretenových kosačiek
vretenovka toroToro Greenmaster 1600
Motor Kawasaki 4hp, vreteno má záber 66 cm, k dispozícii sú transportné kolieska a kôš na trávu, kosačka je v perfektom stave, je plne funkčná a nabrúsená.
Cena: 3249,-€
· admin dňa September 01 2011 11:16:35
Čítajte viac · 6231 Prečítané · Vytlačiť
Zavlažovanie rastlín počas dovolenky


vodny gel

Určite si spomeniete na situáciu, keď sa chystáte na dovolenku, prípadne musíte odcestovať na dlhšie obdobie a musíte si nájsť niekoho, kto sa Vám postará o izbové rastliny alebo balkónovky. Jedna z možností je osloviť svojich priateľov alebo príbuzných, aby popolievali rastliny. Ďalšou možnosťou je použiť vodný gél. Rain Bird gél je v podstate voda viazaná vo forme gélu. Ide o ideálny doplnok v prípadoch, keď je potrebné stabilizovať existujúci rastlinný materiál v miestach, kde nieje normálne závlaha požadovaná, inštalovaná alebo pri novovysadených rastlinách a pod. Vodný gél výrazne znižuje úhyn rastlín pri presadzovaní tým, že rastlinám poskytuje trvale a dlhodobo optimálnu vlhkosť, ktorá je potrebná pre elimináciu šoku po presadení rastliny. Gél je ideálny tiež pre izbové rastliny a rastliny v zavesených nádobách, ktoré sú ťažko dostupné.


· admin dňa July 11 2011 20:39:08
Čítajte viac · 4478 Prečítané · Vytlačiť
Veľká júnová nákupná akcia.

dopravaKeď nakúpite tovar v našom E-shope v termíne od 1. 6. do 15.6. 2011 v hodnote viac ako 50,- € máte dopravu tovaru zadarmo. Akcia sa nevzťahuje na sušený kremičitý piesok.

· admin dňa June 02 2011 07:13:45 · Vytlačiť
Aerifikácia trávnikov

aerifikácia trávnikaUtlačené trávne plochy neprepúšťajú vzduch ku koreňom, takže trávy zaostávajú v raste, neťahajú sa do hĺbky a trávnik vykazuje nízku odolnosť voči stresu. Aby sa tomu zabránilo, je potrebné prevzdušnenie trávnika.Na Slovensku nie je táto metóda veľmi známa, respektíve často používaná. Nezriedka vznikajú rôzne protichodné  informácie, nedorozumenie a často bývajú kladené otázky, na ktoré sa Vám pokúsime odpovedať.


Prečo by sa mal trávnik prevzdušniť?

Pre trávniky je spoločné, že si v priebehu roka vytvoria vrstvu trávnej stariny – plste. Starina, na povrchu aj pod povrchom, je škodlivá pre celkový vývoj trávnika, pretože obmedzuje pohyb vody, vzduchu a živín v pôde.


Čo získa môj trávnik prevzdušňovaním?

Aerifikácia dutými hrotmi „štupľovanie“ je najúčinnejší spôsob ako zbaviť trávnik stariny pomocou dierovania tisícov jadier z trávnikov. Táto činnosť zmenšuje plsť na povrchu trávnika, zatiaľ čo v tej istej dobe sa zhutňuje pôda v koreňovej zóne (bežne je to známe ako podpovrchové zhutňovanie).· admin dňa May 07 2011 18:19:18
Čítajte viac · 6828 Prečítané · Vytlačiť
Aerifikátory

Sisis Supaturfman


Aerifikátor Sisisaerifikator sisis je osadený plnými hrotmi. Stroj má  transportné kolieska. Po technickej stránke je vo veľmi dobrej kondícii, stroj bol používaný ako predvádzací.

Technické parametre:

Pracovná šírka 41 cm

Dĺžka 157 cm

Výška 102 cm

Hmotnosť 140 kg

Motor (benzín) 4.8kw 6.5hpCena: 4545,-€

· admin dňa March 06 2011 22:39:23
Čítajte viac · 5714 Prečítané · Vytlačiť
Osvetlenie záhrad

osvetlenie zahradyBez svetla nemôžeme vidieť svet, v ktorom žijeme. Svetlo je nevyhnutné v interiéroch aj exteriéroch. Svetlo môže byť praktické a núti nás cítiť sa bezpečnejšie. Je pohodlnejšie byť tam, kde je svetlo, napríklad v uliciach, na chodníkoch a cyklistických trasách. Atmosféru, ktorú prináša svetlo je dôležitá pre mnoho ľudí. Príjemné je tráviť letné večery na záhrade alebo na terase s rodinou alebo s priateľmi obzvlášť, ak osvetlenie je správne. Úlohou záhradného osvetlenia je umocniť príjemnú atmosféru v záhrade.Prinášame Vám exkluzívne inovatívne osvetlenie LED technológiou. Led svetlá predstavujú v súčasnosti najperspektívnejšiu oblasť svetelných zdrojov. Svetelné diódy sa začínajú stále viac používať všade tam, kde ich vinikajúce vlastnosti prispievajú k efektívnemu využitiu svetla pri maximálnej bezpečnosti. Aplikujú sa aj vo všeobecnom osvetľovaní, kde sa stávajú pravou alternatívou ku konvenčným osvetľovacím prostriedkom.


· admin dňa March 02 2011 20:53:21
Čítajte viac · 11300 Prečítané · Vytlačiť
Aktuálna ponuka použitých strojov

Zlupovačka trávnika

Zlupovačka trávnika zn. Ryan je v dobrom stave, v prevádzke bola od roku 2004. Bola pravidelne servisovaná, technici ju pred a po každom použití kontrolovali. Servis prebehne opäť pred jej kúpou. Na stroji nie sú žiadne závady. Niektoré časti stroja sú mierne skorodované, lak je zodratý používaním ako je vidieť na obrázku, to však nemá žiadny vplyv na funkčnosť.


Cena: 2734,-€
· admin dňa February 12 2011 19:25:44
Čítajte viac · 7230 Prečítané · Vytlačiť

.

Vygenerované za: 24.9 sekúnd
4,743,244 návštev